Utropspris
Vikvägg, bambu/rotting, 182 x 165
nr. 748262
100 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 12h, 28m, 49s
Bokhylla, "Niklas", IKEA, 1980-tal, 86 x 43, H = 183
nr. 748261
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 12h, 27m, 49s
Kökssoffa med förvaring L=130
nr. 748252
125 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 14h, 24m, 49s
Stegpall plast & metall H=59
nr. 748251
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 23m, 49s
Kökssoffa furu L=144
nr. 748250
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 14h, 22m, 49s
Stegpall plast & metall H=59
nr. 748249
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 21m, 49s
Solstol
nr. 748248
175 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 14h, 20m, 49s
Köksbord, 1950-tal, Perstorpsplatta, 90 X 75 X 74 cm
nr. 748185
100 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 19m, 49s
Chiffonjé, 1900-talets mitt, mahogny, 125 X 44 X 89 cm, en nyckel
nr. 748175
50 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 14h, 17m, 49s
Kamferkista, 1900-talets senare hälft, H=53 L=93
nr. 748174
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 14h, 15m, 49s
Spegel 102x57
nr. 748236
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 14h, 10m, 49s
Soffbord, 1950-tal, 97 X 55 X 60 cm
nr. 748169
300 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 14h, 9m, 49s
Hylla funkis 60x35 H=56
nr. 748235
75 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 14h, 9m, 49s
Sängbord 1900-talets mitt 45x30 H=55
nr. 748234
75 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 8m, 49s
Pall, Rokoko-stil, 1900-talets första hälft, höjd 42 cm
nr. 748168
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 7m, 49s
Stolar 2+1, sitthöjd = 65 & mindre
nr. 748231
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 14h, 6m, 49s
Kistor 2 st 18 och 1900-tal, längd 87 cm och mindre
nr. 748167
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 14h, 5m, 49s
nr. 748160
125 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 14h, 3m, 49s
Slagbord 1800-tal, L=178, B= 99 cm, H = 78
nr. 748181
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 13h, 58m, 49s
Brickvagn, 56 x 41, H = 67
nr. 748178
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 13h, 55m, 49s
Karmstol, 1800-tal, allmoge
nr. 748177
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 13h, 54m, 49s
Karmstolar KJ stil ett par
nr. 748176
75 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 13h, 53m, 49s
Stolar furu 4+2, delvis skuren dekor
nr. 748173
0 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 13h, 52m, 49s
Stolar 6st björk
nr. 748171
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 13h, 51m, 49s