Utropspris
Karmstol, ek, klädd sits, 1800-talets slut
nr. 748411
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 12h, 5m, 29s
Spegel, 125 x 40
nr. 748567
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 12h, 5m, 29s
Matgrupp, rokokostil, bord D = 110 + ilägg 55, H = 74, 4 stolar
nr. 748566
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 12h, 4m, 29s
Byrå, 1800-tal valnöt, 92 X 47 X 95 cm
nr. 748410
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 12h, 3m, 29s
nr. 748409
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 12h, 1m, 29s
nr. 748405
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 11h, 55m, 29s
nr. 748400
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 11h, 53m, 29s
Byrå, furu, 1990-tal, 82 X 86 X 37 cm
nr. 748397
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 11h, 51m, 29s
Säng, elektriskt ställbar, 200 x 90
nr. 748543
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 11h, 44m, 29s
Bokhylla m. underskåp, björk, funkis, 134 x 40, tot H = 240
nr. 748541
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 11h, 42m, 29s
Öronlappsfåtöljer, 2 st, 1950-60-tal
nr. 748540
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 11h, 41m, 29s
Soffa, trä och textil, gustaviansk stil, L = 142
nr. 748539
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 11h, 40m, 29s
Trädgårdsstolar, 4 st, metall och trä
nr. 748538
100 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 11h, 39m, 29s
Soffa, textil, 1970-tal, L = 175
nr. 748536
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 11h, 37m, 29s
Soffa, 1960-70-tal, L = 182 + fåtölj
nr. 748535
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 11h, 36m, 29s
nr. 748337
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 11h, 23m, 29s
Bordsspegel, Glasmäster Markaryd, 1960-tal, höjd 44 cm
nr. 748335
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 11h, 21m, 29s
Dynor till trädgårdsstolar 6 st, Benetton
nr. 748329
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 11h, 13m, 29s
Stolar 5 st, 1800-tal ek, klädda sitsar
nr. 748326
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 11h, 9m, 29s
Spegel, 1900-talets slut, 157 X 70 cm
nr. 748325
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 11h, 7m, 29s
Spegel, 1900-talets mitt, 127 X 71 cm
nr. 748324
75 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 11h, 5m, 29s
Stolsdynor för par loungefåtöljer
nr. 748494
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 11h, 4m, 29s
Byrå, Danmark, 1960-tal, teak, 79 X 40 X 92 cm
nr. 748323
550 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 11h, 3m, 29s
Stol 1950-60-tal
nr. 748491
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 11h, 1m, 29s