Utropspris
Kontorsstol
nr. 746789
100 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 6h, 39m, 43s
Stolar 10 st barockstil
nr. 746790
200 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 6h, 40m, 43s
Stolar, 2+2, 1900-talets mitt, B=56
nr. 746448
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 6h, 53m, 43s
Herrbetjänt H= 105
nr. 746828
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 7h, 2m, 43s
Kistor 3 st. 1900-talets början, längd 86 cm och mindre
nr. 746473
75 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 7h, 3m, 43s
Gungstol, 1900-talets mitt, fast stoppad klädsel, bredd 65 cm
nr. 746474
0 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 7h, 5m, 43s
nr. 746476
50 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 7h, 9m, 43s
Sideboard med bokhylla, Börge Mogensen, Karl Andersson & Söner, ek, 1960-tal, 184 X 36 X 135 cm
nr. 746477
125 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 7h, 11m, 43s
nr. 746478
950 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 7h, 13m, 43s
Hyllor 2 st rokokostil gips och trä H=23 och mindre
nr. 746842
75 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 7h, 14m, 43s
Matbord Carl Malmsten furu 1970-tal 1810 X 86 H=73
nr. 746844
500 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 7h, 16m, 43s
nr. 746481
4 100 kr
Utropspris: 8 000 kr
1d, 7h, 17m, 43s
Snedklaff med överdel 1800-tal 103 X 52 H=178
nr. 746845
400 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 7h, 17m, 43s
Soffbord furu 75 X 75 H=50
nr. 746846
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 7h, 18m, 43s
Skrivbord Engelsk stil med skinnklädd skiva 137 x 76 H= 76
nr. 746874
200 kr
Utropspris: 2 500 kr
1d, 7h, 20m, 43s
Herrbetjänt på hjul, 1900-talets andra hälft, höjd 105 cm
nr. 746483
400 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 7h, 21m, 43s
Vitrinskåp 95 x 41 H= 192
nr. 746881
600 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 7h, 21m, 43s
Sybord med speldosa + sängbord, höjd 58 cm och lägre
nr. 746488
75 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 7h, 23m, 43s
Spegel, 1960-tal, ek, 120 X 45 cm
nr. 746491
125 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 7h, 25m, 43s
Hurtsskrivbord, m. 3 hurtsar, 200 x 60, H = 72
nr. 746889
500 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 7h, 25m, 43s
Serveringsvagn, rostfri, 70 x 50, H = 91
nr. 746891
200 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 7h, 26m, 43s
Fotpall, 1900-talets mitt, längd 55 cm
nr. 746501
1 000 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 7h, 29m, 43s
nr. 746507
850 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 7h, 31m, 43s
Säng, elektrisk, Jensen, exklusive, 105 x 200
nr. 746911
175 kr
Utropspris: 3 000 kr
1d, 7h, 33m, 43s