Utropspris
Lampbord, 1900-talets slut, H=62 B=70
nr. 747159
100 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 15h, 7m, 14s
nr. 747153
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 15h, 1m, 14s
Herrbetjänt med byxpress, höjd 100 cm
nr. 747152
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 14h, 59m, 14s
Sidobord 2 st, 1970-tal, glas och metall, 70 X 56 X 46 cm
nr. 747151
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 14h, 57m, 14s
Vägghylla, mahogny, 1800 tal, 75x22 h=30 cm
nr. 747906
200 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 14h, 54m, 14s
nr. 747903
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 14h, 52m, 14s
Fåtöljer, ett par, skinn, 1900-talets slut, B=67
nr. 747738
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 14h, 48m, 14s
Fåtölj med fotpall "Select" Roger Persson, Swedese, 2000-tal, fast stoppad tygklädsel, nackkudde i skinn, stålunderrede
nr. 747146
450 kr
Utropspris: 4 000 kr
4d, 14h, 47m, 14s
Ljuskrona, mässing, h = 122 cm
nr. 747400
650 kr
Utropspris: 1 200 kr
4d, 14h, 47m, 14s
Vägghylla, VIPP 921/922, vitlackerad metall och gummi, 100 x 18 cm, h = 23cm
nr. 747397
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 14h, 46m, 14s
Fåtölj med fotpall, 2000-tal, konstskinn
nr. 747145
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 14h, 45m, 14s
Matbord + 6 stolar, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, bordet 140 X 100 X 74 cm + 2 iläggsskivor
nr. 747142
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 14h, 39m, 14s
Trädgårdsbord 2 st, 2000-tal, 70 X 70 X 73 cm
nr. 747141
75 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 14h, 37m, 14s
Fåtölj galon 1960-tal
nr. 747379
75 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 14h, 37m, 14s
Matbord + 4 stolar ek, 2000-tal, bordet 140 X 95 X 74 cm
nr. 747137
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 14h, 35m, 14s
nr. 747135
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 14h, 33m, 14s
Bord böjträ 115 X 75 H=73
nr. 747373
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 14h, 33m, 14s
Vitrinskåp med belysning, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=185 B=97
nr. 747133
75 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 14h, 31m, 14s
Byrå, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=87 B=95
nr. 747128
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 14h, 29m, 14s
Stolar 4 st böjträ
nr. 747369
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 14h, 29m, 14s
Matgrupp, bord D=110 H=75 + 4 stolar
nr. 747368
100 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 14h, 28m, 14s
nr. 747100
300 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 14h, 27m, 14s
nr. 747099
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 14h, 25m, 14s
Skåp Kina 1900-taleta andra hälft 125 X 69 H=190
nr. 747362
300 kr
Utropspris: 5 000 kr
4d, 14h, 23m, 14s