Skoda Fabia Elegance 16v -06 XMJ099, i trafik, bensin, manuell, farthållare, backsensor, AC, sommardäck ca 30-50 % kvar,4 vinterdäck ca 50 % kvar, mätarställning under 15000 mil, motorn startar lätt, radion fungerar inte, motorljud normalt , dörrar fönster OK, bromsar ok, normalt med repor baktill, ingen synlig rost, ej hund, ej rök, klädsel ngt fläckig R
Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.
Budgivare 4 | 2015-11-03 20:22:38 | 22 000 kr |
Budgivare 9 | 2015-11-03 20:22:08 | 21 000 kr |
Budgivare 4 | 2015-11-03 20:21:13 | 20 000 kr |
Budgivare 9 | 2015-11-03 20:20:07 | 19 500 kr |
Budgivare 4 | 2015-11-03 20:17:53 | 19 000 kr |
Budgivare 9 | 2015-11-03 20:17:05 | 18 500 kr |
Budgivare 10 | 2015-11-03 20:17:17 | 18 500 kr |
Budgivare 11 | 2015-11-03 20:17:39 | 18 500 kr |
Budgivare 4 | 2015-11-03 20:13:30 | 18 000 kr |
Budgivare 9 | 2015-11-03 20:12:30 | 17 500 kr |
Budgivare 4 | 2015-11-03 20:09:35 | 17 000 kr |
Budgivare 9 | 2015-11-03 20:09:42 | 17 000 kr |
Budgivare 10 | 2015-11-03 20:07:39 | 16 500 kr |
Budgivare 9 | 2015-11-03 19:58:28 | 16 000 kr |
Budgivare 4 | 2015-11-02 19:12:25 | 15 500 kr |
Budgivare 8 | 2015-11-01 16:57:03 | 15 000 kr |
Budgivare 7 | 2015-10-31 01:17:25 | 14 500 kr |
Budgivare 6 | 2015-10-30 14:16:45 | 14 000 kr |
Budgivare 5 | 2015-10-29 08:45:02 | 13 500 kr |
Budgivare 4 | 2015-10-28 19:15:19 | 13 000 kr |
Budgivare 2 | 2015-10-28 13:10:54 | 10 000 kr |
Budgivare 3 | 2015-10-28 09:34:45 | 8 800 kr |
Budgivare 2 | 2015-10-28 04:26:57 | 5 000 kr |
Budgivare 1 | 2015-10-28 02:27:18 | 3 000 kr |
Budgivare 1 | 2015-10-28 02:25:24 | 1 000 kr |