Däckstolar 2 st, Brogrens, 1900-talets andra hälft
Anmärkningar: Dynor med fläckar, en bricka saknas
Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.
Budgivare 1 | 2016-10-03 20:17:31 | 1 700 kr |
Budgivare 10 | 2016-10-03 20:16:14 | 1 600 kr |
Budgivare 1 | 2016-10-03 20:17:26 | 1 500 kr |
Budgivare 10 | 2016-10-03 20:16:14 | 1 400 kr |
Budgivare 1 | 2016-10-03 19:37:19 | 1 300 kr |
Budgivare 1 | 2016-10-03 19:37:11 | 1 200 kr |
Budgivare 7 | 2016-10-03 09:30:12 | 1 100 kr |
Budgivare 9 | 2016-10-02 21:11:22 | 1 000 kr |
Budgivare 6 | 2016-09-29 08:51:55 | 950 kr |
Budgivare 8 | 2016-09-28 20:40:31 | 900 kr |
Budgivare 6 | 2016-09-29 08:51:51 | 900 kr |
Budgivare 8 | 2016-09-28 20:40:31 | 850 kr |
Budgivare 6 | 2016-09-29 08:51:46 | 800 kr |
Budgivare 8 | 2016-09-28 20:40:23 | 750 kr |
Budgivare 7 | 2016-09-28 09:51:30 | 700 kr |
Budgivare 6 | 2016-09-27 20:09:15 | 650 kr |
Budgivare 5 | 2016-09-27 18:28:55 | 600 kr |
Budgivare 2 | 2016-09-26 21:58:13 | 550 kr |
Budgivare 4 | 2016-09-27 12:58:40 | 550 kr |
Budgivare 2 | 2016-09-26 21:58:13 | 500 kr |
Budgivare 3 | 2016-09-26 22:04:32 | 450 kr |
Budgivare 2 | 2016-09-26 21:58:13 | 400 kr |
Budgivare 3 | 2016-09-26 22:04:27 | 350 kr |
Budgivare 2 | 2016-09-26 21:58:13 | 300 kr |
Budgivare 3 | 2016-09-26 22:04:20 | 250 kr |
Budgivare 2 | 2016-09-26 21:58:13 | 200 kr |
Budgivare 3 | 2016-09-26 22:04:15 | 175 kr |
Budgivare 2 | 2016-09-26 21:58:13 | 150 kr |
Budgivare 3 | 2016-09-26 22:04:10 | 125 kr |
Budgivare 2 | 2016-09-26 21:58:13 | 100 kr |
Budgivare 3 | 2016-09-26 22:04:05 | 90 kr |
Budgivare 2 | 2016-09-26 21:58:13 | 80 kr |
Budgivare 3 | 2016-09-26 22:03:59 | 70 kr |
Budgivare 2 | 2016-09-26 21:58:13 | 60 kr |
Budgivare 1 | 2016-09-26 21:08:24 | 50 kr |