11 000 kr

Avslutas: 18 JAN 21:40
Utropspris:  8 000 kr
visningslokaler:  200 kr
6h, 32m, 56s
Soffbord
nr. 281412

Soffbord, "Smile", Johannes Andersen för CFC Silkeborg, Danmark, 1950-tal. teak, L=135, B=52, H=49.

Kondition: Mindre repor.

Budhistorik (52 bud)
36928 2017-01-12 17:53:55 11 000 kr
6524 2017-01-11 19:19:01 10 500 kr
36928 2017-01-12 17:53:47 10 500 kr
6524 2017-01-11 19:19:01 10 000 kr
36928 2017-01-12 17:53:40 9 800 kr
6524 2017-01-11 19:19:01 9 600 kr
36928 2017-01-12 17:53:31 9 400 kr
6524 2017-01-11 19:19:01 9 200 kr
36896 2017-01-11 22:01:17 9 000 kr
6524 2017-01-11 19:19:01 8 800 kr
36896 2017-01-11 22:00:45 8 600 kr
6524 2017-01-11 19:19:01 8 200 kr
36896 2017-01-11 21:59:57 8 000 kr
6524 2017-01-11 19:19:01 7 400 kr
36896 2017-01-11 21:59:27 7 200 kr
6524 2017-01-11 19:19:01 6 800 kr
11922 2017-01-11 19:41:53 6 600 kr
6524 2017-01-11 19:19:01 6 400 kr
36896 2017-01-11 18:30:26 6 200 kr
36896 2017-01-11 18:30:26 5 600 kr
9455 2017-01-11 10:39:10 5 400 kr
9455 2017-01-11 10:39:10 4 800 kr
36896 2017-01-11 18:29:51 4 700 kr
9455 2017-01-11 10:39:10 4 600 kr
30762 2017-01-11 10:46:41 4 500 kr
9455 2017-01-11 10:39:10 3 400 kr
30762 2017-01-11 10:40:41 3 300 kr
9455 2017-01-11 10:39:10 2 400 kr
30762 2017-01-11 10:40:27 2 300 kr
9455 2017-01-11 10:39:10 1 600 kr
32600 2017-01-11 09:47:27 1 500 kr
32600 2017-01-11 09:47:27 1 200 kr
14442 2017-01-11 09:45:15 1 100 kr
32600 2017-01-11 09:47:19 1 100 kr
14442 2017-01-11 09:45:15 850 kr
32600 2017-01-11 09:47:10 800 kr
14442 2017-01-11 09:45:15 750 kr
32600 2017-01-11 09:46:58 700 kr
14442 2017-01-11 09:45:15 650 kr
32600 2017-01-11 08:38:08 600 kr
13609 2017-01-11 08:40:24 600 kr
32600 2017-01-11 08:38:08 550 kr
25865 2017-01-11 08:25:13 500 kr
25865 2017-01-11 08:25:13 350 kr
32600 2017-01-11 08:37:55 300 kr
25865 2017-01-11 08:25:13 125 kr
32600 2017-01-11 08:37:40 100 kr
25865 2017-01-11 08:24:48 90 kr
36884 2017-01-11 00:21:57 80 kr
7284 2017-01-10 23:51:16 70 kr
21388 2017-01-10 23:25:01 60 kr
29302 2017-01-10 23:18:48 50 kr