2 200 kr
Avslutas: 19 JUN 19:22
Utropspris:  10 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Aert
nr. 308480

Aert van der Neer, hans art, olja på pannå, ej signerad, troligen 1700-tal, 60 x 46

Kondition: Krackelyrer, sprickor, färgbortfall, lagningar, retuscher, ramskavanker

Budhistorik (25 bud)
13084 2017-06-19 19:18:13 2 200 kr
38964 2017-06-18 20:56:49 2 100 kr
38964 2017-06-18 20:56:49 1 600 kr
13466 2017-06-19 00:50:35 1 500 kr
38964 2017-06-18 20:56:49 1 400 kr
10847 2017-06-16 19:57:40 1 300 kr
10847 2017-06-14 21:06:59 1 000 kr
26894 2017-06-14 21:28:57 950 kr
10847 2017-06-14 21:06:59 600 kr
34812 2017-06-14 07:24:10 550 kr
36709 2017-06-12 22:01:15 500 kr
34812 2017-06-14 07:23:47 500 kr
36709 2017-06-12 22:01:15 450 kr
34812 2017-06-14 07:23:41 400 kr
36709 2017-06-12 22:01:15 350 kr
6895 2017-06-12 22:09:55 300 kr
36709 2017-06-12 22:01:15 250 kr
29472 2017-06-12 22:02:40 200 kr
36709 2017-06-12 22:01:15 175 kr
29472 2017-06-12 22:02:36 150 kr
36709 2017-06-12 22:01:15 125 kr
4856 2017-06-12 22:02:11 100 kr
36709 2017-06-12 22:01:15 70 kr
29472 2017-06-12 19:47:11 60 kr
39267 2017-06-12 19:22:41 50 kr