Konferensgrupp 1900-talets mitt, bord 270 X 100 + 9 stolar
Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.
Budgivare 3 | 2017-09-10 19:53:18 | 1 800 kr |
Budgivare 6 | 2017-09-10 19:51:40 | 1 700 kr |
Budgivare 3 | 2017-09-10 19:49:34 | 1 600 kr |
Budgivare 6 | 2017-09-10 19:46:41 | 1 500 kr |
Budgivare 3 | 2017-09-10 19:48:45 | 1 400 kr |
Budgivare 6 | 2017-09-10 19:46:41 | 1 300 kr |
Budgivare 3 | 2017-09-10 19:46:33 | 1 200 kr |
Budgivare 6 | 2017-09-10 19:44:00 | 1 100 kr |
Budgivare 3 | 2017-09-10 19:46:07 | 1 000 kr |
Budgivare 6 | 2017-09-10 19:44:00 | 950 kr |
Budgivare 3 | 2017-09-10 19:45:21 | 900 kr |
Budgivare 6 | 2017-09-10 19:44:00 | 850 kr |
Budgivare 3 | 2017-09-10 19:42:05 | 800 kr |
Budgivare 6 | 2017-09-10 16:14:36 | 750 kr |
Budgivare 3 | 2017-09-10 19:41:49 | 750 kr |
Budgivare 6 | 2017-09-10 16:14:36 | 700 kr |
Budgivare 3 | 2017-09-10 19:41:26 | 650 kr |
Budgivare 6 | 2017-09-10 16:14:36 | 600 kr |
Budgivare 3 | 2017-09-10 19:41:18 | 550 kr |
Budgivare 6 | 2017-09-10 16:14:36 | 500 kr |
Budgivare 3 | 2017-09-10 19:38:12 | 450 kr |
Budgivare 6 | 2017-09-10 16:14:36 | 400 kr |
Budgivare 4 | 2017-09-07 10:12:31 | 350 kr |
Budgivare 5 | 2017-09-05 17:18:30 | 300 kr |
Budgivare 4 | 2017-09-04 17:23:19 | 250 kr |
Budgivare 3 | 2017-09-04 16:44:50 | 200 kr |
Budgivare 2 | 2017-09-04 13:46:02 | 175 kr |
Budgivare 1 | 2017-09-03 21:06:02 | 150 kr |
Budgivare 2 | 2017-09-04 13:45:54 | 150 kr |
Budgivare 1 | 2017-09-03 21:06:02 | 125 kr |
Budgivare 2 | 2017-09-04 13:45:47 | 100 kr |
Budgivare 1 | 2017-09-03 21:06:02 | 90 kr |
Budgivare 2 | 2017-09-04 13:45:40 | 80 kr |
Budgivare 1 | 2017-09-03 21:06:02 | 70 kr |
Budgivare 2 | 2017-09-04 13:45:30 | 60 kr |
Budgivare 1 | 2017-09-03 21:06:02 | 50 kr |