2 000 kr
Avslutas: 16 SEP 19:22
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  50 kr
Leksaksbil
nr. 321540

Leksaksbil plåt Volvo PV 444, KS Toys Japan, 1950/60-tal, orginalförpackning

Kondition: Slitage på förpackningen, märken från blyertspenna

Budhistorik (19 bud)
371 2017-09-16 15:23:15 2 000 kr
10764 2017-09-16 10:24:02 1 900 kr
371 2017-09-16 15:23:09 1 900 kr
10764 2017-09-16 10:24:02 1 800 kr
371 2017-09-16 15:23:04 1 700 kr
10764 2017-09-16 10:24:02 1 600 kr
371 2017-09-16 15:22:59 1 500 kr
10764 2017-09-16 10:24:02 1 400 kr
371 2017-09-16 15:22:54 1 300 kr
10764 2017-09-16 10:24:02 1 100 kr
371 2017-09-14 08:20:08 1 000 kr
328 2017-09-15 18:54:05 950 kr
371 2017-09-14 08:20:08 900 kr
38340 2017-09-11 07:13:12 850 kr
9429 2017-09-09 19:27:43 800 kr
7165 2017-09-10 10:04:15 750 kr
9429 2017-09-09 19:27:43 700 kr
14412 2017-09-09 19:28:14 650 kr
9429 2017-09-09 19:27:43 50 kr