3 000 kr
Avslutas: 17 SEP 19:38
Utropspris:  4 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Biblioteksur
nr. 321847

Biblioteksur, fodral i mahogny 1800-talets mitt, urverk 1700-tal, nycklar medföljer, H=36 B=27

Kondition: åldersrelaterat slitage, utbytta delar, ej testad, okänd funktion

Budhistorik (33 bud)
39673 2017-09-17 19:35:32 3 000 kr
14827 2017-09-17 19:35:11 2 900 kr
39673 2017-09-17 19:35:25 2 800 kr
14827 2017-09-17 19:35:11 2 700 kr
39673 2017-09-17 19:32:44 2 600 kr
14827 2017-09-17 19:28:39 2 500 kr
39673 2017-09-17 19:32:34 2 500 kr
14827 2017-09-17 19:28:39 2 400 kr
39673 2017-09-17 19:23:11 2 300 kr
14827 2017-09-17 19:15:14 2 200 kr
39673 2017-09-17 19:23:00 2 200 kr
14827 2017-09-17 19:15:14 2 100 kr
39673 2017-09-17 18:21:02 2 000 kr
14827 2017-09-17 19:14:56 2 000 kr
39673 2017-09-15 07:47:31 1 500 kr
28551 2017-09-14 17:45:47 1 400 kr
39673 2017-09-11 08:16:18 1 300 kr
39876 2017-09-11 21:45:08 1 200 kr
39673 2017-09-11 08:16:18 1 100 kr
39876 2017-09-10 21:31:35 1 000 kr
39876 2017-09-10 21:31:35 750 kr
39673 2017-09-11 08:16:08 700 kr
39876 2017-09-10 21:31:35 650 kr
39673 2017-09-11 08:16:01 600 kr
39876 2017-09-10 21:31:35 550 kr
33878 2017-09-10 20:57:15 500 kr
39876 2017-09-10 20:05:08 450 kr
33878 2017-09-10 20:57:02 400 kr
39876 2017-09-10 20:05:08 350 kr
33878 2017-09-10 20:56:58 300 kr
39876 2017-09-10 20:05:08 250 kr
39008 2017-09-10 20:24:54 200 kr
39876 2017-09-10 20:05:08 50 kr