Budda staty i trä L= 120
Anmärkningar: Avslag i botten
Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.
Budgivare 6 | 2017-10-22 19:36:46 | 1 800 kr |
Budgivare 4 | 2017-10-22 18:27:17 | 1 700 kr |
Budgivare 6 | 2017-10-22 19:36:40 | 1 700 kr |
Budgivare 4 | 2017-10-22 18:27:17 | 1 600 kr |
Budgivare 6 | 2017-10-22 19:36:33 | 1 500 kr |
Budgivare 4 | 2017-10-22 18:27:17 | 1 400 kr |
Budgivare 6 | 2017-10-22 19:36:28 | 1 300 kr |
Budgivare 4 | 2017-10-22 15:24:33 | 1 200 kr |
Budgivare 6 | 2017-10-22 13:47:19 | 1 100 kr |
Budgivare 4 | 2017-10-20 22:45:09 | 1 000 kr |
Budgivare 6 | 2017-10-22 13:47:14 | 1 000 kr |
Budgivare 4 | 2017-10-20 22:45:09 | 950 kr |
Budgivare 6 | 2017-10-22 13:47:04 | 900 kr |
Budgivare 4 | 2017-10-20 22:45:09 | 850 kr |
Budgivare 6 | 2017-10-22 13:46:56 | 800 kr |
Budgivare 4 | 2017-10-20 22:45:09 | 750 kr |
Budgivare 5 | 2017-10-20 12:10:48 | 700 kr |
Budgivare 4 | 2017-10-20 22:44:41 | 650 kr |
Budgivare 5 | 2017-10-20 12:10:48 | 600 kr |
Budgivare 6 | 2017-10-20 21:36:36 | 550 kr |
Budgivare 5 | 2017-10-19 02:19:48 | 500 kr |
Budgivare 6 | 2017-10-19 21:06:41 | 450 kr |
Budgivare 5 | 2017-10-19 02:19:48 | 400 kr |
Budgivare 3 | 2017-10-18 05:44:06 | 350 kr |
Budgivare 4 | 2017-10-17 17:54:22 | 300 kr |
Budgivare 3 | 2017-10-18 05:43:13 | 250 kr |
Budgivare 4 | 2017-10-17 17:54:22 | 200 kr |
Budgivare 3 | 2017-10-18 05:43:10 | 175 kr |
Budgivare 4 | 2017-10-17 17:54:22 | 150 kr |
Budgivare 3 | 2017-10-18 05:43:03 | 125 kr |
Budgivare 4 | 2017-10-17 17:54:22 | 100 kr |
Budgivare 3 | 2017-10-18 05:43:00 | 90 kr |
Budgivare 4 | 2017-10-17 17:54:22 | 80 kr |
Budgivare 3 | 2017-10-16 22:00:09 | 70 kr |
Budgivare 2 | 2017-10-16 15:53:34 | 60 kr |
Budgivare 1 | 2017-10-16 06:45:28 | 50 kr |