1 800 kr
Avslutas: 15 NOV 20:22
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Tekoppar
nr. 333289

Tekoppar med fat, 5 + 5, 'Svart hyacint' Arthur Percy för Gefle

Kondition: bruksslitage, mindre märken, smärre spricka/krackelering

Budhistorik (26 bud)
42042 2017-11-15 20:19:33 1 800 kr
543 2017-11-15 20:18:56 1 700 kr
42042 2017-11-15 20:17:28 1 600 kr
543 2017-11-15 20:16:01 1 500 kr
42042 2017-11-15 20:14:42 1 400 kr
543 2017-11-15 20:12:58 1 300 kr
37507 2017-11-12 18:53:10 1 200 kr
31832 2017-11-08 20:53:57 1 100 kr
37507 2017-11-12 13:30:36 1 100 kr
31832 2017-11-08 20:53:57 1 000 kr
37507 2017-11-12 13:30:22 950 kr
31832 2017-11-08 20:53:57 900 kr
37507 2017-11-12 13:30:16 850 kr
31832 2017-11-08 20:53:57 800 kr
13609 2017-11-09 19:27:25 750 kr
31832 2017-11-08 20:53:57 700 kr
13609 2017-11-09 19:27:19 650 kr
31832 2017-11-08 20:53:57 600 kr
13609 2017-11-09 19:27:14 550 kr
31832 2017-11-08 20:53:57 500 kr
11922 2017-11-09 16:10:08 450 kr
31832 2017-11-08 20:53:57 400 kr
31260 2017-11-08 22:14:28 350 kr
31832 2017-11-08 20:53:57 125 kr
24382 2017-11-08 21:39:38 100 kr
31832 2017-11-08 20:53:57 50 kr