3 700 kr
Avslutas: 18 NOV 19:21
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  600 kr
Serveringsskåp
nr. 333784

Serveringsskåp, Bodafors möbelfabrik, troligtvis Axel Larsson, 1900-talets mitt, teak, H=155, B=118, D=44, löstagbara brickor i ena delen, en nyckel

Kondition: Fanérskada på toppen, en dörr med avslag, repor, mindre fläckar

Budhistorik (41 bud)
5041 2017-11-18 19:13:22 3 700 kr
28995 2017-11-18 19:18:32 3 600 kr
5041 2017-11-18 19:13:22 3 500 kr
28995 2017-11-18 19:15:45 3 400 kr
5041 2017-11-18 19:13:22 3 300 kr
28995 2017-11-18 19:13:37 3 200 kr
5041 2017-11-18 19:12:53 3 100 kr
28995 2017-11-18 19:13:17 3 000 kr
5041 2017-11-18 19:12:53 2 900 kr
28995 2017-11-18 19:13:07 2 800 kr
5041 2017-11-18 19:12:53 2 700 kr
28995 2017-11-18 19:13:00 2 600 kr
5041 2017-11-18 19:08:15 2 500 kr
28995 2017-11-18 19:12:17 2 400 kr
5041 2017-11-18 19:08:15 2 300 kr
28995 2017-11-18 19:12:01 2 200 kr
5041 2017-11-18 19:08:15 2 100 kr
28995 2017-11-18 19:11:49 2 000 kr
5041 2017-11-18 19:08:15 1 900 kr
28995 2017-11-18 19:11:36 1 800 kr
5041 2017-11-18 19:08:15 1 700 kr
28995 2017-11-18 19:10:50 1 600 kr
5041 2017-11-18 19:08:15 1 500 kr
11922 2017-11-18 19:10:45 1 400 kr
5041 2017-11-18 19:08:15 1 300 kr
11922 2017-11-18 07:54:49 1 200 kr
31591 2017-11-18 16:49:34 1 100 kr
11922 2017-11-18 07:54:49 1 000 kr
40951 2017-11-16 21:11:51 950 kr
40951 2017-11-16 21:11:51 850 kr
11922 2017-11-18 07:54:41 800 kr
40951 2017-11-16 21:11:51 400 kr
37382 2017-11-17 06:54:34 350 kr
40951 2017-11-16 21:11:51 300 kr
40544 2017-11-16 19:03:17 250 kr
40544 2017-11-16 19:03:17 150 kr
40951 2017-11-12 22:29:18 125 kr
40951 2017-11-12 22:29:18 80 kr
39227 2017-11-13 08:28:00 70 kr
40951 2017-11-12 22:29:18 60 kr
32143 2017-11-12 20:50:46 50 kr