1 800 kr
Avslutas: 18 NOV 20:11
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Bordslampa
nr. 333830

Bordslampa, 1950-tal, märkt ERWI 1, H=35

Kondition: Repor, mindre färgbortfall.

Budhistorik (26 bud)
41388 2017-11-18 20:08:50 1 800 kr
33422 2017-11-18 20:06:27 1 700 kr
41388 2017-11-18 20:00:53 1 600 kr
33422 2017-11-18 20:04:11 1 600 kr
41388 2017-11-18 20:00:53 1 500 kr
40789 2017-11-18 20:02:24 1 400 kr
41388 2017-11-18 20:00:53 1 300 kr
40789 2017-11-18 20:02:07 1 200 kr
41388 2017-11-18 20:00:53 1 100 kr
40789 2017-11-18 20:02:00 1 000 kr
41388 2017-11-18 20:00:53 950 kr
40789 2017-11-18 20:01:50 900 kr
41388 2017-11-18 20:00:53 850 kr
31281 2017-11-11 21:47:04 800 kr
24382 2017-11-12 20:25:37 750 kr
31281 2017-11-11 21:47:04 700 kr
33422 2017-11-12 19:30:05 650 kr
31281 2017-11-11 21:47:04 600 kr
22101 2017-11-11 21:19:41 550 kr
22101 2017-11-11 21:19:41 500 kr
29897 2017-11-11 21:25:56 450 kr
22101 2017-11-11 21:19:41 400 kr
29897 2017-11-11 21:25:53 350 kr
22101 2017-11-11 21:19:41 300 kr
8293 2017-11-11 21:21:57 250 kr
22101 2017-11-11 21:19:41 50 kr