1 500 kr
Avslutas: 18 NOV 20:20
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  200 kr
Gungstol
nr. 333840

Gungstol, Bröderna Andersson, teak och konstskinn, 1960-tal.

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (32 bud)
42005 2017-11-18 19:51:16 1 500 kr
7971 2017-11-18 16:12:41 1 400 kr
42005 2017-11-18 19:50:44 1 300 kr
7971 2017-11-18 16:12:41 1 200 kr
42005 2017-11-18 19:50:03 1 100 kr
7971 2017-11-18 16:12:41 1 000 kr
42005 2017-11-18 14:46:41 950 kr
7971 2017-11-18 11:59:57 900 kr
42005 2017-11-18 09:30:40 850 kr
37398 2017-11-16 19:16:59 800 kr
40789 2017-11-16 08:33:44 750 kr
42005 2017-11-15 22:17:49 700 kr
40179 2017-11-15 18:41:04 650 kr
42005 2017-11-14 12:49:59 600 kr
34470 2017-11-14 08:58:27 550 kr
7971 2017-11-14 01:40:10 500 kr
42005 2017-11-13 15:00:04 450 kr
33820 2017-11-12 11:45:32 400 kr
42005 2017-11-13 14:59:50 400 kr
33820 2017-11-12 11:45:32 350 kr
42005 2017-11-13 14:59:32 300 kr
33820 2017-11-12 11:45:32 250 kr
13609 2017-11-12 19:10:11 200 kr
33820 2017-11-12 11:45:32 175 kr
37398 2017-11-12 17:28:55 150 kr
33820 2017-11-12 11:45:32 125 kr
42005 2017-11-12 09:42:56 100 kr
24170 2017-11-12 00:31:43 90 kr
42005 2017-11-11 21:34:01 80 kr
29479 2017-11-11 21:12:57 70 kr
42005 2017-11-11 20:55:48 60 kr
22397 2017-11-11 20:41:52 50 kr