5 600 kr
Avslutas: 17 FEB 19:55
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Carl Milles
nr. 348687

Carl Milles, efter: Lilla Europa-huvudet, brons, sockel i marmor, signerad C. Milles, total H=19,5

Kondition: Nagg på sockeln

Budhistorik (52 bud)
20640 2018-02-17 19:52:00 5 600 kr
5957 2018-02-17 19:51:15 5 400 kr
20640 2018-02-17 19:51:37 5 200 kr
5957 2018-02-17 19:51:15 4 800 kr
20640 2018-02-17 19:40:54 4 700 kr
20640 2018-02-17 19:40:54 4 600 kr
5957 2018-02-17 19:50:55 4 500 kr
20640 2018-02-17 19:10:07 4 400 kr
25201 2018-02-17 19:03:02 4 300 kr
20640 2018-02-17 18:52:28 4 200 kr
25201 2018-02-17 19:02:54 4 200 kr
20640 2018-02-17 18:33:27 3 700 kr
9809 2018-02-17 16:47:35 3 600 kr
9809 2018-02-17 16:47:35 3 500 kr
20640 2018-02-17 18:33:15 3 400 kr
9809 2018-02-17 16:47:35 3 300 kr
20640 2018-02-17 18:33:08 3 200 kr
9809 2018-02-17 16:47:35 3 100 kr
20640 2018-02-15 07:33:19 3 000 kr
26161 2018-02-14 15:42:06 2 900 kr
19177 2018-02-13 17:35:43 2 800 kr
26161 2018-02-14 15:42:01 2 800 kr
19177 2018-02-13 17:35:43 2 700 kr
26161 2018-02-12 10:51:00 2 600 kr
18840 2018-02-11 20:36:51 2 500 kr
26161 2018-02-12 10:50:54 2 500 kr
18840 2018-02-11 20:36:51 2 400 kr
26161 2018-02-12 10:50:50 2 300 kr
18840 2018-02-11 20:36:51 2 200 kr
9809 2018-02-11 20:12:12 2 100 kr
9809 2018-02-11 20:12:12 1 600 kr
26161 2018-02-11 09:39:48 1 500 kr
26161 2018-02-11 09:39:48 900 kr
25865 2018-02-11 11:19:04 850 kr
26161 2018-02-11 09:39:48 800 kr
25865 2018-02-11 11:18:50 750 kr
26161 2018-02-11 09:39:48 700 kr
25865 2018-02-11 11:18:45 650 kr
26161 2018-02-11 09:39:48 600 kr
25865 2018-02-11 11:18:33 550 kr
26161 2018-02-11 09:39:48 500 kr
25865 2018-02-11 11:18:28 450 kr
26161 2018-02-11 09:39:48 400 kr
31281 2018-02-11 07:13:39 350 kr
32052 2018-02-10 23:24:57 300 kr
11690 2018-02-10 22:23:54 250 kr
36709 2018-02-10 19:55:37 200 kr
36709 2018-02-10 19:55:37 90 kr
29079 2018-02-10 20:23:35 80 kr
36709 2018-02-10 19:55:37 70 kr
25681 2018-02-10 20:17:47 60 kr
36709 2018-02-10 19:55:37 50 kr