3 300 kr
Avslutas: 17 APR 20:39
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Taklampa
nr. 358702

Taklampa "Tivoli", Simon Henningsen. LYFA, Danmark 1960-tal, H=32.

Kondition: Anfrätt krom, mindre repor.

Budhistorik (37 bud)
5474 2018-04-17 20:36:46 3 300 kr
33919 2018-04-17 20:34:25 3 200 kr
33919 2018-04-17 20:34:25 3 100 kr
9433 2018-04-17 20:35:42 3 000 kr
33919 2018-04-17 20:34:25 2 800 kr
9433 2018-04-17 20:35:35 2 700 kr
33919 2018-04-17 20:34:25 2 400 kr
9433 2018-04-17 20:35:28 2 300 kr
33919 2018-04-17 20:34:25 2 200 kr
9433 2018-04-17 20:35:25 2 100 kr
33919 2018-04-17 20:34:25 2 000 kr
5474 2018-04-17 20:24:45 1 900 kr
31618 2018-04-10 23:27:17 1 800 kr
13674 2018-04-10 22:42:27 1 700 kr
31618 2018-04-10 23:27:13 1 600 kr
13674 2018-04-10 22:42:27 1 500 kr
31618 2018-04-10 23:27:09 1 400 kr
13674 2018-04-10 22:42:27 1 300 kr
31618 2018-04-10 23:27:05 1 200 kr
13674 2018-04-10 22:42:27 1 100 kr
31618 2018-04-10 23:27:02 1 000 kr
13674 2018-04-10 22:42:27 950 kr
31618 2018-04-10 23:26:58 900 kr
13674 2018-04-10 22:42:27 850 kr
31618 2018-04-10 23:26:54 800 kr
13674 2018-04-10 22:42:27 750 kr
31618 2018-04-10 23:26:51 700 kr
13674 2018-04-10 22:42:27 650 kr
31618 2018-04-10 23:26:47 600 kr
13674 2018-04-10 22:42:27 550 kr
29302 2018-04-10 22:10:47 500 kr
29302 2018-04-10 22:10:47 100 kr
6895 2018-04-10 22:10:06 90 kr
38260 2018-04-10 21:46:10 80 kr
5655 2018-04-10 21:33:08 70 kr
40960 2018-04-10 21:25:59 60 kr
15079 2018-04-10 21:01:19 50 kr