Skrivbordslampor 2 st "Air led" Luxo
Anmärkningar: Obeg
Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.
Budgivare 1 | 2018-06-29 19:41:07 | 2 100 kr |
Budgivare 9 | 2018-06-29 19:40:23 | 2 000 kr |
Budgivare 1 | 2018-06-29 19:38:05 | 1 900 kr |
Budgivare 5 | 2018-06-29 19:37:23 | 1 800 kr |
Budgivare 10 | 2018-06-29 19:36:43 | 1 700 kr |
Budgivare 9 | 2018-06-29 19:34:13 | 1 600 kr |
Budgivare 9 | 2018-06-29 19:34:13 | 1 500 kr |
Budgivare 8 | 2018-06-28 15:55:53 | 1 400 kr |
Budgivare 9 | 2018-06-29 19:32:16 | 1 300 kr |
Budgivare 8 | 2018-06-28 15:55:53 | 1 000 kr |
Budgivare 7 | 2018-06-29 10:10:09 | 950 kr |
Budgivare 8 | 2018-06-28 15:55:53 | 900 kr |
Budgivare 7 | 2018-06-29 10:09:56 | 850 kr |
Budgivare 8 | 2018-06-28 15:55:53 | 800 kr |
Budgivare 7 | 2018-06-29 10:09:45 | 750 kr |
Budgivare 8 | 2018-06-28 15:55:53 | 700 kr |
Budgivare 7 | 2018-06-29 10:09:39 | 650 kr |
Budgivare 8 | 2018-06-28 15:55:53 | 600 kr |
Budgivare 7 | 2018-06-29 10:09:33 | 550 kr |
Budgivare 8 | 2018-06-28 15:55:53 | 500 kr |
Budgivare 7 | 2018-06-29 10:09:28 | 450 kr |
Budgivare 8 | 2018-06-28 15:55:53 | 400 kr |
Budgivare 7 | 2018-06-29 10:09:22 | 350 kr |
Budgivare 8 | 2018-06-28 15:55:53 | 300 kr |
Budgivare 7 | 2018-06-28 15:49:45 | 250 kr |
Budgivare 7 | 2018-06-28 15:49:10 | 200 kr |
Budgivare 2 | 2018-06-27 18:59:23 | 175 kr |
Budgivare 6 | 2018-06-27 00:08:10 | 150 kr |
Budgivare 5 | 2018-06-26 23:09:02 | 125 kr |
Budgivare 4 | 2018-06-25 17:14:59 | 100 kr |
Budgivare 5 | 2018-06-26 23:08:51 | 100 kr |
Budgivare 4 | 2018-06-25 17:14:59 | 90 kr |
Budgivare 2 | 2018-06-24 18:56:14 | 80 kr |
Budgivare 3 | 2018-06-24 11:41:06 | 70 kr |
Budgivare 2 | 2018-06-23 14:46:41 | 60 kr |
Budgivare 1 | 2018-06-23 00:39:43 | 50 kr |