1 900 kr
Avslutas: 27 JUL 20:16
Utropspris:  4 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Bonbonniere
nr. 374677

Bonbonniere, tillskriven Josef Hoffman, Wiener Werkstatte, 1920-tal, H=12, D=13

Kondition: Mindre kantnagg,

Budhistorik (21 bud)
41086 2018-07-27 11:06:13 1 900 kr
37994 2018-07-13 07:42:41 1 800 kr
41086 2018-07-27 11:05:53 1 800 kr
37994 2018-07-13 07:42:41 1 200 kr
30447 2018-07-11 20:57:46 1 100 kr
37151 2018-07-12 00:36:57 1 000 kr
30447 2018-07-11 20:57:46 950 kr
37151 2018-07-12 00:36:51 900 kr
30447 2018-07-11 20:57:46 850 kr
37151 2018-07-12 00:36:43 800 kr
30447 2018-07-11 20:57:46 750 kr
26161 2018-07-08 20:33:53 700 kr
22474 2018-07-07 22:32:43 650 kr
6653 2018-07-06 20:45:32 600 kr
30541 2018-07-06 13:22:37 550 kr
45853 2018-07-06 16:38:56 500 kr
30541 2018-07-06 13:22:37 350 kr
45853 2018-07-06 16:38:45 300 kr
30541 2018-07-06 13:22:37 70 kr
45853 2018-07-06 16:38:33 60 kr
30541 2018-07-06 13:22:37 50 kr