7 800 kr
Avslutas: 31 JUL 20:14
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Fönsterlampor
nr. 375862

Fönsterlampor 3 st, mässing, 1900-talets mitt, H=21 D=14

Kondition: Anfrätta, repor

Budhistorik (40 bud)
22700 2018-07-31 20:11:27 7 800 kr
9433 2018-07-31 20:08:35 7 600 kr
5041 2018-07-31 20:08:56 7 600 kr
9433 2018-07-31 20:08:35 7 200 kr
5041 2018-07-31 20:08:11 7 000 kr
9433 2018-07-31 20:08:29 7 000 kr
5041 2018-07-31 20:08:11 6 600 kr
9433 2018-07-31 20:08:23 6 400 kr
5041 2018-07-31 20:08:11 6 200 kr
9433 2018-07-31 20:07:55 6 000 kr
9433 2018-07-31 20:07:55 5 200 kr
5041 2018-07-31 20:07:17 5 000 kr
9433 2018-07-31 20:07:48 5 000 kr
5041 2018-07-31 20:07:17 4 300 kr
9433 2018-07-31 20:07:05 4 200 kr
5041 2018-07-31 20:06:47 4 100 kr
5041 2018-07-31 20:06:47 3 700 kr
9433 2018-07-31 20:04:58 3 600 kr
9433 2018-07-31 20:04:58 3 300 kr
33326 2018-07-20 16:54:26 3 200 kr
9433 2018-07-31 20:04:52 3 100 kr
33326 2018-07-20 16:54:26 2 700 kr
9433 2018-07-31 20:04:45 2 600 kr
33326 2018-07-20 16:54:26 2 500 kr
27613 2018-07-20 18:21:27 2 400 kr
33326 2018-07-20 16:54:26 2 300 kr
27613 2018-07-20 18:21:15 2 200 kr
33326 2018-07-20 16:54:26 2 100 kr
27613 2018-07-20 18:20:27 2 000 kr
33326 2018-07-20 16:54:26 1 600 kr
27613 2018-07-20 18:20:14 1 500 kr
33326 2018-07-20 16:39:49 1 400 kr
27613 2018-07-18 17:37:06 1 300 kr
27613 2018-07-18 17:37:06 900 kr
4964 2018-07-17 23:26:19 850 kr
4964 2018-07-17 23:26:19 90 kr
21623 2018-07-17 17:16:43 80 kr
36519 2018-07-15 18:10:21 70 kr
32888 2018-07-12 22:02:49 60 kr
24514 2018-07-12 01:13:20 50 kr