4 300 kr
Avslutas: 10 NOV 20:17
Utropspris:  5 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Lockurna
nr. 394568

Lockurna, 16/1700-tal, fajans, Delft, signerad PAK Pieter Adrian Kocks, död 1701, höjd 34 cm.

Kondition: Glasyrsläpp och nagg.

Budhistorik (35 bud)
13466 2018-11-10 20:14:18 4 300 kr
41086 2018-11-10 20:14:14 4 200 kr
13466 2018-11-10 20:11:44 4 100 kr
41086 2018-11-10 20:11:39 4 000 kr
9730 2018-11-10 18:52:13 3 800 kr
42478 2018-11-10 17:53:23 3 700 kr
13466 2018-11-10 17:25:32 3 600 kr
13466 2018-11-10 17:22:02 3 500 kr
13466 2018-11-10 17:21:58 3 400 kr
42478 2018-11-10 17:17:24 3 300 kr
42478 2018-11-10 17:15:02 3 200 kr
13466 2018-11-10 16:56:25 3 100 kr
13466 2018-11-10 16:56:19 3 000 kr
13466 2018-11-10 16:56:14 2 900 kr
13466 2018-11-10 16:56:11 2 800 kr
13466 2018-11-10 16:56:08 2 700 kr
13466 2018-11-10 16:56:04 2 600 kr
41086 2018-11-10 09:45:25 2 500 kr
13466 2018-11-06 21:34:33 2 100 kr
38632 2018-11-04 23:34:25 500 kr
38632 2018-11-04 23:34:09 450 kr
38632 2018-11-04 23:34:04 400 kr
38632 2018-11-04 23:33:59 350 kr
38632 2018-11-04 23:33:53 300 kr
38632 2018-11-04 23:33:48 250 kr
38632 2018-11-04 23:33:42 200 kr
38632 2018-11-04 23:33:36 175 kr
38632 2018-11-04 23:33:30 150 kr
38632 2018-11-04 23:33:14 125 kr
38632 2018-11-04 23:33:05 100 kr
38632 2018-11-04 23:32:49 90 kr
38632 2018-11-04 23:32:42 80 kr
38632 2018-11-04 23:32:32 70 kr
38632 2018-11-04 23:32:22 60 kr
38632 2018-11-04 23:32:14 50 kr