4 300 kr

Avslutas: 14 NOV 19:36
Utropspris:  4 000 kr
visningslokaler:  400 kr
29m, 11s
Kolonnskåp
nr. 394897

Kolonnskåp ett par björk 1900-tal H=147 H=63 D=39

Kondition: några fanerskador

Budhistorik (34 bud)
47765 2018-11-13 10:12:22 4 300 kr
39673 2018-11-12 19:37:44 4 200 kr
47765 2018-11-12 02:28:55 4 100 kr
39673 2018-11-08 07:43:41 4 000 kr
47765 2018-11-12 02:28:51 3 900 kr
39673 2018-11-08 07:43:41 3 800 kr
47765 2018-11-12 02:28:45 3 700 kr
39673 2018-11-08 07:43:41 3 600 kr
47765 2018-11-12 02:28:38 3 500 kr
39673 2018-11-08 07:43:41 3 400 kr
47765 2018-11-12 02:28:30 3 300 kr
39673 2018-11-08 07:43:41 3 200 kr
47150 2018-11-08 14:19:33 3 100 kr
39673 2018-11-08 07:43:41 3 000 kr
47150 2018-11-08 14:18:51 2 900 kr
39673 2018-11-08 07:43:41 2 800 kr
47150 2018-11-08 14:18:14 2 700 kr
39673 2018-11-08 07:43:41 2 600 kr
25928 2018-11-08 06:08:32 2 500 kr
9455 2018-11-07 23:20:30 2 400 kr
25928 2018-11-08 06:08:12 2 300 kr
9455 2018-11-07 23:20:30 2 200 kr
15386 2018-11-07 22:31:25 2 100 kr
26045 2018-11-07 21:20:34 2 000 kr
15386 2018-11-07 22:31:20 1 900 kr
26045 2018-11-07 21:20:34 1 800 kr
15386 2018-11-07 22:31:15 1 700 kr
26045 2018-11-07 21:20:34 1 600 kr
39673 2018-11-07 19:58:11 1 500 kr
39673 2018-11-07 19:58:11 1 100 kr
26045 2018-11-07 21:20:24 1 000 kr
39673 2018-11-07 19:58:11 600 kr
6653 2018-11-07 21:09:12 550 kr
39673 2018-11-07 19:58:11 50 kr