1 200 kr
Avslutas: 06 DEC 21:24
Utropspris:  2 500 kr
visningslokaler:  100 kr
Konstglas
nr. 399104

Konstglas, Skål på fot,, ur serien "Cancan", Kjell Engman, Kosta Boda. 1900-talets andra hälft. Signerad.

Kondition: Repa på undersidan av foten.

Budhistorik (27 bud)
19111 2018-12-06 17:46:57 1 200 kr
13342 2018-12-06 21:15:31 1 200 kr
19111 2018-12-06 17:46:57 1 100 kr
13342 2018-12-06 21:15:05 1 000 kr
19111 2018-12-06 17:46:57 950 kr
13342 2018-12-06 21:14:59 900 kr
19111 2018-12-06 17:46:57 850 kr
13342 2018-12-06 21:14:55 800 kr
19111 2018-12-06 17:46:57 750 kr
39669 2018-12-06 17:31:55 700 kr
34887 2018-12-03 00:23:14 650 kr
17157 2018-12-01 23:19:31 600 kr
34887 2018-12-03 00:23:09 600 kr
17157 2018-12-01 23:19:31 550 kr
48129 2018-11-30 06:55:32 500 kr
4612 2018-11-30 15:12:19 500 kr
48129 2018-11-30 06:55:32 450 kr
4612 2018-11-30 15:12:13 400 kr
48129 2018-11-30 06:55:32 250 kr
4612 2018-11-30 05:56:49 200 kr
48129 2018-11-30 06:55:11 175 kr
4612 2018-11-30 05:56:49 150 kr
15062 2018-11-29 22:42:41 125 kr
15062 2018-11-29 22:42:22 80 kr
45595 2018-11-29 22:28:11 70 kr
13342 2018-11-29 21:55:11 60 kr
41135 2018-11-29 21:51:58 50 kr