1 600 kr
Avslutas: 14 JAN 19:18
Utropspris:  4 000 kr
visningslokaler:  150 kr
Väggpendyl
nr. 404030

Väggpendyl, J Uddholm, Stockholm gustaviansk stil, sekelskiftet, 1800-talets senare del. Förgylld. Träskuren dekor. H= 75 cm, bredd 48 cm. Urtavla märkt: J Uddholm Stockholm. 1 Nyckel

Budhistorik (31 bud)
48641 2019-01-14 09:58:17 1 600 kr
48972 2019-01-11 19:20:15 1 500 kr
31206 2019-01-12 18:26:50 1 400 kr
48972 2019-01-11 19:20:15 1 300 kr
31206 2019-01-12 18:26:46 1 200 kr
48972 2019-01-11 19:20:15 1 100 kr
31206 2019-01-12 18:26:44 1 000 kr
48972 2019-01-11 19:20:15 950 kr
31206 2019-01-12 18:26:36 900 kr
48972 2019-01-11 19:20:15 800 kr
31206 2019-01-11 18:44:32 750 kr
31206 2019-01-11 18:44:32 650 kr
48972 2019-01-11 19:20:00 600 kr
31206 2019-01-11 18:44:32 550 kr
48972 2019-01-10 19:17:52 500 kr
48972 2019-01-10 19:17:52 450 kr
28690 2019-01-09 15:28:43 400 kr
48972 2019-01-10 19:17:36 350 kr
28690 2019-01-09 15:28:43 300 kr
27591 2019-01-09 06:04:19 250 kr
27591 2019-01-09 06:01:07 200 kr
28551 2019-01-08 21:34:42 175 kr
39957 2019-01-08 18:18:24 150 kr
5581 2019-01-08 12:02:39 125 kr
9484 2019-01-08 00:18:05 100 kr
5581 2019-01-08 12:02:30 100 kr
9484 2019-01-08 00:18:05 90 kr
5581 2019-01-08 12:02:26 80 kr
9484 2019-01-08 00:18:05 70 kr
28551 2019-01-07 18:52:51 60 kr
27922 2019-01-07 18:17:08 50 kr