7 200 kr
Avslutas: 17 JAN 19:18
Utropspris:  6 000 kr
visningslokaler:  600 kr
Soffa
nr. 404571

Soffa, svart skinn, aluminiumben, 1960-tal Danmark, L=178

Kondition: Bruksslitage, repor, skavmärken Mindre hål på sargens framsida,

Budhistorik (62 bud)
45185 2019-01-17 19:15:28 7 200 kr
36989 2019-01-17 19:15:16 7 000 kr
36989 2019-01-17 19:14:51 6 400 kr
45185 2019-01-17 19:14:08 6 200 kr
36989 2019-01-17 19:14:36 6 000 kr
45185 2019-01-17 19:14:08 5 800 kr
36989 2019-01-17 19:14:31 5 600 kr
45185 2019-01-17 19:14:08 5 400 kr
36989 2019-01-17 19:14:25 5 200 kr
45185 2019-01-17 19:14:08 5 000 kr
36989 2019-01-17 19:13:32 4 900 kr
45185 2019-01-17 19:12:55 4 800 kr
36989 2019-01-17 19:12:42 4 700 kr
45185 2019-01-17 19:10:30 4 600 kr
36989 2019-01-17 19:12:37 4 600 kr
45185 2019-01-17 19:09:47 4 500 kr
31868 2019-01-17 19:09:30 4 400 kr
45185 2019-01-17 19:07:18 4 300 kr
31868 2019-01-17 19:05:41 4 200 kr
36989 2019-01-17 19:02:46 4 100 kr
31868 2019-01-17 19:02:31 4 000 kr
36989 2019-01-17 19:00:25 3 900 kr
31868 2019-01-17 16:12:18 3 800 kr
36989 2019-01-17 19:00:22 3 800 kr
31868 2019-01-17 16:12:18 3 700 kr
36989 2019-01-17 19:00:18 3 600 kr
31868 2019-01-17 16:12:18 3 500 kr
36989 2019-01-17 19:00:14 3 400 kr
31868 2019-01-17 16:12:18 3 300 kr
36989 2019-01-17 19:00:10 3 200 kr
31868 2019-01-17 16:12:18 3 100 kr
36989 2019-01-17 19:00:06 3 000 kr
31868 2019-01-17 16:12:18 2 900 kr
48294 2019-01-17 17:11:01 2 800 kr
31868 2019-01-17 16:12:18 2 700 kr
32962 2019-01-17 05:56:09 2 600 kr
32962 2019-01-17 05:56:09 2 500 kr
31868 2019-01-17 15:27:30 2 400 kr
32962 2019-01-17 05:56:09 2 300 kr
36989 2019-01-14 14:07:12 2 200 kr
48294 2019-01-13 14:48:23 2 100 kr
21623 2019-01-11 10:23:53 2 000 kr
47303 2019-01-11 15:19:44 2 000 kr
21623 2019-01-11 10:23:53 1 900 kr
47303 2019-01-11 15:18:57 1 800 kr
21623 2019-01-11 10:23:53 1 700 kr
47303 2019-01-11 15:18:53 1 600 kr
21623 2019-01-11 10:23:53 1 500 kr
47303 2019-01-11 15:18:42 1 400 kr
21623 2019-01-11 10:23:53 1 300 kr
47303 2019-01-11 15:18:35 1 200 kr
21623 2019-01-11 10:23:53 1 100 kr
47303 2019-01-11 15:18:28 1 000 kr
21623 2019-01-11 10:23:53 300 kr
18412 2019-01-11 11:00:20 250 kr
21623 2019-01-11 10:23:53 200 kr
26220 2019-01-11 08:17:18 175 kr
26220 2019-01-11 08:17:18 90 kr
21623 2019-01-11 10:23:17 80 kr
26220 2019-01-11 08:17:18 70 kr
39227 2019-01-10 21:49:27 60 kr
40624 2019-01-10 20:06:31 50 kr