4 600 kr
Avslutas: 14 FEB 20:50
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Planetarium/modell
nr. 409617

Planetarium/modell av solsystemet, 1900-tal, fot i mässing, planeter i bemålat trä, H=28

Kondition: Bruksslitage, fötter saknas

Budhistorik (52 bud)
49605 2019-02-14 20:06:34 4 600 kr
32359 2019-02-14 20:44:33 4 500 kr
49605 2019-02-14 20:06:34 4 400 kr
32359 2019-02-14 20:44:05 4 300 kr
49605 2019-02-14 20:06:34 4 200 kr
32359 2019-02-14 20:42:37 4 100 kr
49605 2019-02-14 20:06:34 2 900 kr
18783 2019-02-14 20:37:59 2 800 kr
49605 2019-02-14 20:06:34 2 700 kr
18783 2019-02-14 07:06:04 2 600 kr
18783 2019-02-14 07:06:04 2 500 kr
11759 2019-02-12 20:33:55 2 400 kr
49669 2019-02-12 19:12:11 2 300 kr
11759 2019-02-10 21:05:27 2 200 kr
49669 2019-02-12 19:12:04 2 200 kr
11759 2019-02-10 21:05:27 2 100 kr
43246 2019-02-10 18:20:23 2 000 kr
43246 2019-02-10 18:20:23 1 700 kr
21623 2019-02-10 15:15:40 1 600 kr
47150 2019-02-10 14:42:22 1 500 kr
2701 2019-02-09 19:50:54 1 400 kr
49589 2019-02-09 16:02:25 1 300 kr
46438 2019-02-09 15:32:26 1 200 kr
33941 2019-02-09 13:00:54 1 100 kr
357 2019-02-08 08:00:26 1 000 kr
49605 2019-02-09 12:56:28 1 000 kr
357 2019-02-08 08:00:26 950 kr
5204 2019-02-08 19:48:14 900 kr
357 2019-02-08 08:00:26 850 kr
31838 2019-02-07 23:11:25 800 kr
32058 2019-02-07 23:04:35 750 kr
40735 2019-02-07 21:54:01 700 kr
36305 2019-02-07 23:02:00 700 kr
40735 2019-02-07 21:54:01 650 kr
6395 2019-02-07 21:22:18 600 kr
6395 2019-02-07 21:22:18 500 kr
47562 2019-02-07 21:48:02 450 kr
6395 2019-02-07 21:22:18 400 kr
5655 2019-02-07 21:11:54 350 kr
47748 2019-02-07 20:50:53 300 kr
5655 2019-02-07 21:11:51 300 kr
47748 2019-02-07 20:50:53 250 kr
15386 2019-02-07 21:11:17 200 kr
47748 2019-02-07 20:50:53 175 kr
32058 2019-02-07 21:04:38 150 kr
47748 2019-02-07 20:50:53 125 kr
32058 2019-02-07 21:04:30 100 kr
47748 2019-02-07 20:50:53 90 kr
32058 2019-02-07 21:04:27 80 kr
47748 2019-02-07 20:50:53 70 kr
32058 2019-02-07 21:04:24 60 kr
47748 2019-02-07 20:50:53 50 kr