1 700 kr

Avslutas: 16 FEB 19:50
Utropspris:  6 000 kr
visningslokaler:  200 kr
17h, 5m, 29s
Fredrik Rohde
nr. 409931

Fredrik Rohde, olja på duk, 110 X 134, Osignerad, påskrift på baksidan ("Frederik Rohde") ändrad text 12/2

Kondition: Något skev duk,

Budhistorik (19 bud)
1850 2019-02-10 18:33:42 1 700 kr
4605 2019-02-11 00:14:17 1 600 kr
1850 2019-02-10 18:33:42 1 500 kr
4605 2019-02-11 00:14:10 1 400 kr
1850 2019-02-10 18:33:42 1 300 kr
12490 2019-02-09 23:27:04 1 200 kr
12490 2019-02-09 23:27:04 1 100 kr
9093 2019-02-09 22:52:52 1 000 kr
9093 2019-02-09 22:52:52 900 kr
12490 2019-02-09 23:26:43 850 kr
9093 2019-02-09 22:52:52 800 kr
12490 2019-02-09 23:26:35 750 kr
9093 2019-02-09 22:52:52 550 kr
12490 2019-02-09 23:26:17 500 kr
9093 2019-02-09 22:52:52 175 kr
12490 2019-02-09 23:26:04 150 kr
9093 2019-02-09 22:52:52 125 kr
36709 2019-02-09 20:54:33 100 kr
36709 2019-02-09 20:54:33 50 kr