3 300 kr
Avslutas: 17 MAJ 19:26
Utropspris:  5 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Gunnar Torhamn
nr. 426216

Gunnar Torhamn, olja på pannå, "Vid genesaret", signerad, 70 x 63 cm.

Budhistorik (35 bud)
19185 2019-05-17 19:23:50 3 300 kr
40140 2019-05-17 19:22:04 3 200 kr
45574 2019-05-17 13:21:55 3 100 kr
40140 2019-05-17 19:21:57 3 100 kr
45574 2019-05-17 13:21:55 3 000 kr
16179 2019-05-17 19:16:41 2 900 kr
45574 2019-05-17 13:21:55 2 600 kr
19185 2019-05-17 17:45:04 2 500 kr
45574 2019-05-17 13:21:55 2 400 kr
19185 2019-05-16 20:26:12 2 300 kr
16179 2019-05-15 08:19:12 2 200 kr
19185 2019-05-12 16:12:35 2 100 kr
40140 2019-05-12 15:54:23 2 000 kr
16179 2019-05-12 14:23:10 1 900 kr
19185 2019-05-12 15:53:41 1 900 kr
16179 2019-05-12 14:23:10 1 700 kr
35656 2019-05-11 22:25:09 1 600 kr
19185 2019-05-11 17:23:09 1 500 kr
16179 2019-05-11 18:04:36 1 500 kr
19185 2019-05-11 17:23:09 1 400 kr
31281 2019-05-11 07:54:43 1 300 kr
35656 2019-05-10 21:16:29 1 200 kr
19185 2019-05-10 20:31:47 1 100 kr
16179 2019-05-10 20:24:40 1 000 kr
16179 2019-05-10 20:24:40 900 kr
33184 2019-05-10 20:01:22 850 kr
33184 2019-05-10 20:01:22 750 kr
16179 2019-05-10 20:24:32 700 kr
33184 2019-05-10 20:01:22 550 kr
16179 2019-05-10 20:24:25 500 kr
33184 2019-05-10 20:01:22 150 kr
16179 2019-05-10 20:24:18 125 kr
33184 2019-05-10 20:01:22 100 kr
16179 2019-05-10 20:24:10 75 kr
33184 2019-05-10 20:01:22 50 kr