1 100 kr

Avslutas: 21 MAJ 20:34
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  600 kr
1h, 41m, 49s
Braskamin
nr. 427090

Braskamin 2000-tal, H=112 B=63 D=48

Kondition: Bruksslitage, tillsynes komplett och sparsamt använd, ej testad

Budhistorik (18 bud)
37695 2019-05-20 13:29:37 1 100 kr
12359 2019-05-19 18:42:07 1 000 kr
37695 2019-05-20 13:29:32 950 kr
12359 2019-05-19 18:42:07 900 kr
37695 2019-05-20 13:29:27 850 kr
12359 2019-05-19 18:42:07 800 kr
26688 2019-05-19 11:09:52 750 kr
6969 2019-05-18 16:09:58 700 kr
18162 2019-05-16 12:22:20 650 kr
37695 2019-05-14 21:07:18 600 kr
18162 2019-05-16 12:22:11 600 kr
37695 2019-05-14 21:07:18 550 kr
18162 2019-05-16 12:22:01 500 kr
37695 2019-05-14 21:07:18 450 kr
48660 2019-05-14 20:40:33 400 kr
48660 2019-05-14 20:40:33 100 kr
37695 2019-05-14 21:07:07 75 kr
48660 2019-05-14 20:40:33 50 kr