1 200 kr
Avslutas: 12 JUN 19:18
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  100 kr
Eldhund
nr. 430944

Eldhund "Räven", Olle Hermansson, Husqvarna, 1960-tal, gjutjärn, L=42

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (26 bud)
51129 2019-06-12 12:26:31 1 200 kr
13466 2019-06-12 13:27:20 1 200 kr
51129 2019-06-12 12:26:31 1 100 kr
13466 2019-06-11 21:51:43 1 000 kr
13466 2019-06-11 21:51:38 950 kr
32 2019-06-08 14:48:19 900 kr
13466 2019-06-11 21:51:35 900 kr
32 2019-06-08 14:48:19 850 kr
13466 2019-06-11 21:51:33 800 kr
32 2019-06-08 14:48:19 750 kr
13466 2019-06-11 21:51:31 700 kr
32 2019-06-08 14:48:19 650 kr
13466 2019-06-11 21:51:28 600 kr
32 2019-06-08 14:48:19 550 kr
37790 2019-06-07 09:44:52 500 kr
37790 2019-06-07 09:44:52 450 kr
33184 2019-06-05 20:38:27 400 kr
33184 2019-06-05 20:38:27 300 kr
42840 2019-06-06 14:47:43 250 kr
33184 2019-06-05 20:38:27 200 kr
42840 2019-06-06 14:47:40 175 kr
33184 2019-06-05 20:38:27 150 kr
43397 2019-06-06 08:10:12 125 kr
33184 2019-06-05 20:38:27 100 kr
47166 2019-06-05 19:45:42 75 kr
31281 2019-06-05 19:30:25 50 kr