1 700 kr
Avslutas: 13 JUN 20:00
Utropspris:  5 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Vilhelm Kyhn
nr. 431115

Vilhelm Kyhn, olja på duk, signerad Kyhn 83, 18 X 26

Kondition: Mindre krackeleringar och färgbortfall

Budhistorik (19 bud)
49628 2019-06-13 19:09:56 1 700 kr
6476 2019-06-12 22:23:39 1 600 kr
6476 2019-06-12 22:23:11 1 300 kr
49628 2019-06-10 19:22:00 1 200 kr
49628 2019-06-10 19:22:00 1 000 kr
25928 2019-06-12 22:02:47 950 kr
49628 2019-06-10 19:22:00 750 kr
25928 2019-06-12 22:02:31 700 kr
49628 2019-06-10 19:22:00 650 kr
6476 2019-06-12 14:58:26 600 kr
49628 2019-06-10 19:22:00 450 kr
44888 2019-06-09 20:13:57 400 kr
44888 2019-06-09 20:13:57 200 kr
39876 2019-06-10 17:47:04 175 kr
44888 2019-06-09 20:13:57 150 kr
33422 2019-06-08 11:04:14 125 kr
17418 2019-06-08 02:02:02 100 kr
49073 2019-06-07 04:55:39 75 kr
5913 2019-06-06 20:51:52 50 kr