4 300 kr
Avslutas: 14 JUN 19:53
Utropspris:  6 000 kr
visningslokaler:  200 kr
Bertil Vallien
nr. 431186

Bertil Vallien, båt, glas, L = 39,5, på ställning m. silverplakett, signerad

Kondition: Smärre repor på sida

Budhistorik (41 bud)
770 2019-06-14 19:50:47 4 300 kr
6320 2019-06-14 19:17:24 4 200 kr
770 2019-06-14 19:50:26 4 200 kr
6320 2019-06-14 19:17:24 4 100 kr
24458 2019-06-14 17:24:36 4 000 kr
24458 2019-06-14 17:24:36 3 800 kr
15889 2019-06-14 17:29:45 3 700 kr
24458 2019-06-14 17:24:36 3 600 kr
15889 2019-06-14 17:29:20 3 500 kr
24458 2019-06-14 17:24:36 3 300 kr
15889 2019-06-14 15:55:34 3 200 kr
40279 2019-06-13 20:30:47 3 100 kr
15889 2019-06-13 18:24:06 3 000 kr
15889 2019-06-13 18:24:06 2 600 kr
40279 2019-06-13 20:30:12 2 500 kr
15889 2019-06-13 18:23:34 2 200 kr
15050 2019-06-13 14:57:50 2 100 kr
15889 2019-06-13 18:22:34 2 100 kr
15050 2019-06-13 14:57:50 2 000 kr
19216 2019-06-11 14:12:15 1 900 kr
19216 2019-06-11 14:12:15 1 800 kr
25082 2019-06-13 10:42:16 1 700 kr
19216 2019-06-11 14:11:54 1 500 kr
25082 2019-06-11 11:39:35 1 400 kr
19216 2019-06-10 12:36:00 1 300 kr
26688 2019-06-10 16:48:56 1 200 kr
19216 2019-06-10 12:36:00 1 100 kr
15050 2019-06-10 12:44:17 1 000 kr
19216 2019-06-10 12:35:36 950 kr
18003 2019-06-09 22:01:13 900 kr
26688 2019-06-09 21:45:55 850 kr
18003 2019-06-09 06:59:06 800 kr
40279 2019-06-09 14:50:54 800 kr
18003 2019-06-09 06:59:06 500 kr
25966 2019-06-08 20:26:38 450 kr
4612 2019-06-08 08:46:28 400 kr
9809 2019-06-08 06:29:45 350 kr
49968 2019-06-08 01:42:48 300 kr
47051 2019-06-07 20:29:12 250 kr
36709 2019-06-07 20:29:02 200 kr
36709 2019-06-07 20:29:02 50 kr