550 kr
Avslutas: 23 AUG 20:44
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Karl Gunnar Svensson
nr. 440567

Karl Gunnar Svensson, olja på duk, 31 X 48, signerad

Kondition: Lös inramning

32490 2019-08-23 15:25:54 550 kr
47315 2019-08-17 07:51:01 500 kr
52703 2019-08-23 09:25:33 450 kr
47315 2019-08-17 07:51:01 350 kr
40624 2019-08-17 15:14:01 300 kr
47315 2019-08-17 07:51:01 250 kr
18090 2019-08-16 21:48:50 200 kr
18090 2019-08-16 21:48:50 50 kr