600 kr
Avslutas: 23 AUG 20:58
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  100 kr
Arkivlådor
nr. 440583

Arkivlådor för bokhylla, 1900-talets första hälft, H=55 och mindre

Kondition: Bruksslitage, fläckar

51646 2019-08-23 18:58:54 600 kr
23707 2019-08-21 14:46:09 550 kr
23707 2019-08-21 14:46:09 400 kr
51646 2019-08-23 18:56:43 350 kr
23707 2019-08-21 14:46:09 200 kr
49826 2019-08-17 19:21:59 175 kr
20297 2019-08-18 23:40:22 150 kr
49826 2019-08-17 19:21:59 75 kr
32319 2019-08-17 18:56:25 50 kr