1 600 kr
Avslutas: 25 AUG 20:10
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  50 kr
Herrarmbandsur
nr. 440827

Herrarmbandsur, Lemania, Automatic, stål, plexiglas, 1960-tal, D=3,5

Kondition: Bruksslitage, fungerar vid enklare, Sikö garanterar ej funktionen

Budhistorik (22 bud)
40812 2019-08-25 20:07:20 1 600 kr
30165 2019-08-25 20:04:52 1 500 kr
40812 2019-08-25 20:03:10 1 400 kr
46482 2019-08-25 16:54:18 1 300 kr
19827 2019-08-25 16:42:30 1 200 kr
46482 2019-08-23 23:40:14 1 100 kr
19957 2019-08-23 11:30:14 1 000 kr
46482 2019-08-23 23:39:13 1 000 kr
19957 2019-08-23 11:30:14 800 kr
40812 2019-08-21 17:56:40 750 kr
30165 2019-08-20 06:15:14 700 kr
52535 2019-08-19 22:06:00 650 kr
30165 2019-08-20 06:15:11 600 kr
52535 2019-08-19 22:06:00 550 kr
19957 2019-08-19 09:25:31 500 kr
19957 2019-08-19 09:25:31 300 kr
50062 2019-08-19 09:48:37 250 kr
19957 2019-08-19 09:25:31 200 kr
50062 2019-08-19 09:48:23 175 kr
19957 2019-08-19 09:25:31 150 kr
36709 2019-08-18 20:09:07 125 kr
36709 2019-08-18 20:09:07 50 kr