1 900 kr
Avslutas: 25 AUG 20:12
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  50 kr
Herrarmbandsur
nr. 440829

Herrarmbandsur, Seiko, Automatic, Water 70 Resist, datum, stål, plexiglas, 1970-tal, D=3,9

Kondition: Bruksslitage, repor, fungerar vid enklare, Sikö garanterar ej funktionen

Budhistorik (32 bud)
28078 2019-08-25 20:09:18 1 900 kr
30165 2019-08-25 20:08:30 1 800 kr
34033 2019-08-25 20:08:12 1 700 kr
30165 2019-08-25 20:03:53 1 600 kr
34033 2019-08-25 20:08:03 1 600 kr
30165 2019-08-25 20:03:53 1 400 kr
14772 2019-08-25 13:11:02 1 300 kr
50062 2019-08-20 17:53:44 1 200 kr
28461 2019-08-18 20:55:29 1 100 kr
50062 2019-08-20 17:53:35 1 000 kr
28461 2019-08-18 20:55:29 950 kr
50062 2019-08-20 17:53:30 900 kr
28461 2019-08-18 20:55:29 850 kr
50062 2019-08-20 17:53:26 800 kr
28461 2019-08-18 20:55:29 750 kr
30165 2019-08-20 06:13:55 700 kr
28461 2019-08-18 20:55:29 650 kr
30165 2019-08-20 06:13:52 600 kr
28461 2019-08-18 20:55:29 550 kr
38335 2019-08-18 23:00:50 500 kr
28461 2019-08-18 20:55:29 450 kr
38335 2019-08-18 23:00:45 400 kr
28461 2019-08-18 20:55:29 350 kr
38335 2019-08-18 23:00:41 300 kr
28461 2019-08-18 20:55:29 250 kr
38335 2019-08-18 23:00:38 200 kr
28461 2019-08-18 20:55:29 175 kr
38335 2019-08-18 23:00:35 150 kr
28461 2019-08-18 20:55:29 125 kr
36709 2019-08-18 20:11:03 100 kr
19378 2019-08-18 20:41:29 100 kr
36709 2019-08-18 20:10:58 50 kr