550 kr
Avslutas: 26 AUG 20:37
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  150 kr
Väggur
nr. 440857

Väggur 3 st bla Junghans H=75 och mindre

Kondition: ett krön saknas, fanerskador

28690 2019-08-25 12:45:47 550 kr
38335 2019-08-25 23:27:30 500 kr
28690 2019-08-25 12:45:47 450 kr
37695 2019-08-19 20:56:31 400 kr
39876 2019-08-24 18:22:00 350 kr
37695 2019-08-19 20:56:31 250 kr
39876 2019-08-24 18:21:49 200 kr
37695 2019-08-19 20:56:31 100 kr
16137 2019-08-23 22:17:45 75 kr
37695 2019-08-19 20:56:31 50 kr