350 kr
Avslutas: 26 AUG 20:40
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  100 kr
Våg Lindells Vågfabriks
nr. 440936

Våg Lindells Vågfabriks A.B. Jönköping, 1900-talets senare hälft, Proveniens: Johanna Jeppssons Spettkaksbageri Malmö

Kondition: Bruksslitage

42784 2019-08-26 18:43:44 350 kr
42279 2019-08-26 08:56:12 300 kr
42784 2019-08-26 18:43:35 300 kr
42279 2019-08-26 08:56:12 250 kr
42784 2019-08-26 18:42:59 200 kr
42279 2019-08-26 08:56:12 175 kr
29897 2019-08-20 22:06:50 150 kr
47051 2019-08-20 20:53:46 125 kr
47200 2019-08-20 14:42:10 100 kr
36709 2019-08-19 20:58:24 75 kr
47200 2019-08-20 14:42:07 75 kr
36709 2019-08-19 20:58:24 50 kr