850 kr
Avslutas: 26 AUG 20:48
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Trätelefon
nr. 440946

Trätelefon "Ecophone", Tillverkare: Widerberg´s, Numrerad upplaga (nr 71 av 200), orginalförpackning, 1900/2000-tal, Förpackningens höjd = 34

Kondition: Obegagnad i orginalförpackning

Budhistorik (19 bud)
15514 2019-08-22 16:24:59 850 kr
37522 2019-08-26 20:26:24 800 kr
15514 2019-08-22 16:24:59 750 kr
37522 2019-08-24 20:25:31 700 kr
15514 2019-08-22 16:24:59 650 kr
37522 2019-08-24 20:25:24 600 kr
15514 2019-08-22 16:24:59 550 kr
37522 2019-08-24 20:25:20 500 kr
15514 2019-08-22 16:24:59 450 kr
37522 2019-08-24 20:25:15 400 kr
15514 2019-08-22 16:24:59 350 kr
37522 2019-08-20 11:56:38 300 kr
37522 2019-08-20 11:56:38 175 kr
35773 2019-08-21 16:37:58 150 kr
37522 2019-08-20 11:56:38 125 kr
35773 2019-08-20 01:28:30 100 kr
36709 2019-08-19 20:55:30 75 kr
35773 2019-08-20 01:28:27 75 kr
36709 2019-08-19 20:55:30 50 kr