1 100 kr
Avslutas: 21 SEP 20:16
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  100 kr
Servisdelar
nr. 445875

Servisdelar "Gröna Anna" Rörstrand

Kondition: Bruksslitage, krackeleringar

Budhistorik (20 bud)
18151 2019-09-21 19:51:01 1 100 kr
52725 2019-09-21 19:21:49 1 000 kr
18151 2019-09-21 19:44:41 950 kr
52725 2019-09-21 19:17:45 900 kr
45674 2019-09-21 00:03:29 850 kr
52725 2019-09-20 23:18:43 800 kr
45674 2019-09-21 00:03:13 750 kr
52725 2019-09-20 23:18:43 600 kr
45674 2019-09-18 21:56:51 550 kr
45674 2019-09-18 21:56:51 400 kr
34802 2019-09-16 20:32:09 350 kr
34802 2019-09-16 20:32:09 250 kr
48728 2019-09-15 16:09:44 200 kr
36363 2019-09-15 20:06:58 175 kr
48728 2019-09-15 16:09:44 150 kr
52889 2019-09-15 07:25:08 125 kr
52308 2019-09-14 23:06:54 100 kr
36709 2019-09-14 20:17:01 75 kr
52308 2019-09-14 23:06:49 75 kr
36709 2019-09-14 20:17:01 50 kr