800 kr
Avslutas: 23 SEP 19:22
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Fohundar
nr. 446138

Fohundar 1 par, sten, 1900-tal, H=15

Kondition: Mindre nagg

Budhistorik (16 bud)
43997 2019-09-23 19:19:01 800 kr
40876 2019-09-23 19:18:42 750 kr
43997 2019-09-23 19:16:29 700 kr
40876 2019-09-23 19:15:59 650 kr
43997 2019-09-23 19:16:22 650 kr
40876 2019-09-23 19:15:50 600 kr
43997 2019-09-23 19:14:37 550 kr
40876 2019-09-23 19:13:20 500 kr
48861 2019-09-17 01:37:27 450 kr
48728 2019-09-22 17:03:45 450 kr
48861 2019-09-17 01:37:27 400 kr
9809 2019-09-16 21:14:47 350 kr
17150 2019-09-16 20:11:54 300 kr
17150 2019-09-16 20:11:54 100 kr
31306 2019-09-16 19:40:22 75 kr
10847 2019-09-16 19:23:28 50 kr