550 kr
Avslutas: 23 SEP 20:06
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Trämasker
nr. 446209

Trämasker och figurer, kniv och kamelväska, 1900-tal

Kondition: Ytslitage

Budhistorik (16 bud)
47605 2019-09-23 19:45:02 550 kr
51082 2019-09-22 18:53:00 500 kr
37736 2019-09-22 21:16:59 500 kr
51082 2019-09-22 18:53:00 450 kr
37736 2019-09-22 21:15:39 400 kr
51082 2019-09-22 18:52:50 350 kr
47605 2019-09-20 21:43:29 300 kr
43365 2019-09-20 20:39:19 250 kr
47605 2019-09-20 21:43:24 250 kr
43365 2019-09-20 20:39:19 200 kr
47605 2019-09-20 21:43:20 175 kr
43365 2019-09-20 20:39:19 150 kr
47605 2019-09-20 21:43:15 125 kr
43365 2019-09-20 20:39:19 100 kr
47051 2019-09-16 20:53:32 75 kr
46285 2019-09-16 20:10:06 50 kr