1 200 kr
Avslutas: 24 SEP 19:32
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Reservoarpennor
nr. 446331

Reservoarpennor 2 st, Montblanc, NR 256 och 245, 14 k guld i stiften, etui

Kondition: Repor och bruksslitage

Budhistorik (20 bud)
24176 2019-09-24 19:29:13 1 200 kr
31532 2019-09-21 09:16:48 1 100 kr
5581 2019-09-24 14:13:20 1 000 kr
31532 2019-09-21 09:16:48 950 kr
5581 2019-09-24 14:12:34 900 kr
31532 2019-09-21 09:16:48 700 kr
10665 2019-09-19 09:13:31 650 kr
10665 2019-09-19 09:13:31 500 kr
9418 2019-09-19 19:44:01 450 kr
10665 2019-09-19 08:32:49 400 kr
9418 2019-09-18 16:46:57 350 kr
9418 2019-09-18 16:46:57 300 kr
37184 2019-09-18 18:48:57 250 kr
9418 2019-09-18 16:46:57 200 kr
37184 2019-09-18 18:48:55 175 kr
9418 2019-09-18 16:46:57 150 kr
425 2019-09-17 20:49:29 125 kr
50359 2019-09-17 20:16:22 100 kr
6058 2019-09-17 20:15:47 75 kr
52464 2019-09-17 19:39:57 50 kr