2 300 kr
Avslutas: 22 SEP 19:04
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Okänd
nr. 446385

Okänd konstnär op 1800-tal, rammått 39 X 32

Kondition: ramskador

Budhistorik (40 bud)
40919 2019-09-22 19:01:13 2 300 kr
53241 2019-09-22 18:58:47 2 200 kr
40919 2019-09-22 18:51:42 2 100 kr
45629 2019-09-22 18:50:55 2 000 kr
40919 2019-09-22 18:51:26 1 900 kr
45629 2019-09-22 18:50:10 1 800 kr
40919 2019-09-22 18:49:34 1 700 kr
357 2019-09-22 18:42:10 1 600 kr
40919 2019-09-22 17:25:31 1 500 kr
357 2019-09-22 18:41:57 1 500 kr
40919 2019-09-22 17:25:31 1 400 kr
26161 2019-09-22 17:58:21 1 300 kr
40919 2019-09-22 17:25:06 1 200 kr
357 2019-09-22 17:08:50 1 100 kr
13084 2019-09-22 17:13:41 1 100 kr
357 2019-09-22 17:08:50 950 kr
26161 2019-09-21 22:08:04 900 kr
12928 2019-09-21 17:57:32 850 kr
33585 2019-09-20 09:47:07 800 kr
26161 2019-09-20 19:09:25 800 kr
33585 2019-09-20 09:47:07 750 kr
26161 2019-09-20 19:09:18 700 kr
33585 2019-09-20 09:47:07 650 kr
39673 2019-09-18 11:22:35 600 kr
466 2019-09-16 20:56:56 550 kr
26161 2019-09-16 18:02:29 500 kr
21273 2019-09-16 20:37:58 500 kr
26161 2019-09-16 18:02:29 450 kr
25601 2019-09-16 18:30:56 400 kr
26161 2019-09-16 18:02:29 350 kr
40624 2019-09-16 06:41:57 300 kr
52308 2019-09-16 01:04:45 250 kr
33878 2019-09-15 21:30:03 200 kr
52308 2019-09-16 01:04:37 200 kr
33878 2019-09-15 21:30:03 175 kr
52308 2019-09-16 01:04:33 150 kr
33878 2019-09-15 21:30:03 125 kr
6653 2019-09-15 21:28:58 100 kr
17312 2019-09-15 20:52:46 75 kr
14852 2019-09-15 19:17:01 50 kr