600 kr
Avslutas: 27 SEP 21:30
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Armbandsur
nr. 447134

Armbandsur, Mondaine, Railway watch, stål, quartz, D=4

Kondition: Ej testad, bruksslitage repor

52055 2019-09-27 21:27:11 600 kr
425 2019-09-27 21:24:58 550 kr
52055 2019-09-27 21:22:33 500 kr
608 2019-09-27 17:33:38 450 kr
20329 2019-09-26 23:26:38 400 kr
32787 2019-09-21 17:07:33 350 kr
19538 2019-09-22 19:13:54 300 kr
32787 2019-09-21 17:07:33 175 kr
425 2019-09-21 08:00:27 150 kr
36709 2019-09-20 21:24:41 125 kr
36709 2019-09-20 21:24:41 50 kr