3 600 kr
Avslutas: 09 OKT 21:14
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Taklampa
nr. 449806

Taklampa, Böhlmarks, 1920/30-tal, mässing, grönpatinerad plåt och glas, D=65

Kondition: Ytslitage

Budhistorik (44 bud)
9809 2019-10-09 20:43:49 3 600 kr
9120 2019-10-09 20:39:50 3 500 kr
9809 2019-10-09 20:30:59 3 400 kr
9120 2019-10-09 20:39:47 3 400 kr
9809 2019-10-09 20:30:59 3 300 kr
9120 2019-10-09 20:39:44 3 200 kr
9809 2019-10-09 20:30:59 3 100 kr
9120 2019-10-09 20:39:41 3 000 kr
9809 2019-10-09 20:30:59 2 900 kr
9120 2019-10-09 20:39:38 2 800 kr
9809 2019-10-09 20:30:59 2 700 kr
9120 2019-10-09 20:24:02 2 600 kr
9809 2019-10-09 20:16:58 2 500 kr
9809 2019-10-09 20:16:58 2 300 kr
9120 2019-10-09 20:23:56 2 200 kr
9809 2019-10-09 20:16:58 2 100 kr
9120 2019-10-09 20:23:52 2 000 kr
9809 2019-10-09 20:16:58 1 700 kr
9120 2019-10-09 20:23:45 1 600 kr
9809 2019-10-09 16:37:53 1 500 kr
26551 2019-10-09 12:42:40 1 400 kr
26551 2019-10-09 12:42:35 1 300 kr
9809 2019-10-07 19:43:40 1 200 kr
26551 2019-10-09 12:42:29 1 200 kr
9809 2019-10-07 19:43:40 1 100 kr
26551 2019-10-09 12:42:25 1 000 kr
9809 2019-10-07 19:43:40 950 kr
26551 2019-10-09 12:42:21 900 kr
9809 2019-10-07 19:43:40 850 kr
26551 2019-10-09 12:26:48 800 kr
9809 2019-10-07 19:43:40 750 kr
26551 2019-10-09 12:26:44 700 kr
9809 2019-10-07 19:43:40 650 kr
26551 2019-10-09 12:26:39 600 kr
9809 2019-10-03 03:59:50 550 kr
49018 2019-10-05 11:01:59 500 kr
9809 2019-10-03 03:59:50 450 kr
31281 2019-10-03 14:05:30 400 kr
9809 2019-10-03 03:59:50 350 kr
46602 2019-10-02 22:45:35 300 kr
46602 2019-10-02 22:45:35 125 kr
47627 2019-10-02 23:15:09 100 kr
46602 2019-10-02 22:45:35 75 kr
46906 2019-10-02 21:48:05 50 kr