4 300 kr
Avslutas: 10 OKT 19:36
Utropspris:  4 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Gábor Móric
nr. 449871

Gábor Móric, olja på duk, 37 X 47

Kondition: Skador på ramen

Budhistorik (39 bud)
13084 2019-10-10 18:15:55 4 300 kr
44888 2019-10-10 19:33:48 4 200 kr
13084 2019-10-10 18:15:55 4 100 kr
44888 2019-10-10 19:33:43 4 000 kr
13084 2019-10-10 18:15:55 3 900 kr
44888 2019-10-10 19:33:13 3 800 kr
13084 2019-10-10 18:15:55 3 700 kr
44888 2019-10-10 19:32:56 3 600 kr
13084 2019-10-10 18:15:55 3 500 kr
44888 2019-10-10 19:32:52 3 400 kr
13084 2019-10-10 18:15:55 3 300 kr
44888 2019-10-10 19:32:49 3 200 kr
13084 2019-10-10 18:15:55 3 100 kr
44888 2019-10-10 19:32:46 3 000 kr
13084 2019-10-10 18:15:55 2 900 kr
44888 2019-10-10 19:32:42 2 800 kr
13084 2019-10-10 18:15:55 2 700 kr
25928 2019-10-09 06:39:57 2 600 kr
25928 2019-10-09 06:39:57 2 100 kr
34 2019-10-08 09:26:10 2 000 kr
32028 2019-10-07 19:59:34 1 900 kr
32028 2019-10-07 19:59:34 1 700 kr
34 2019-10-08 09:13:09 1 600 kr
32028 2019-10-07 19:59:34 1 500 kr
34 2019-10-05 12:24:42 1 400 kr
32028 2019-10-04 06:56:54 1 300 kr
34 2019-10-05 12:24:35 1 200 kr
32028 2019-10-04 06:56:54 1 100 kr
52243 2019-10-04 14:01:04 1 000 kr
32028 2019-10-04 06:56:54 950 kr
39673 2019-10-04 07:52:50 900 kr
32028 2019-10-04 06:56:33 850 kr
25928 2019-10-03 21:29:17 800 kr
38964 2019-10-03 22:16:47 750 kr
25928 2019-10-03 21:29:17 550 kr
38066 2019-10-03 19:50:14 500 kr
38066 2019-10-03 19:50:14 150 kr
36709 2019-10-03 19:47:45 125 kr
36709 2019-10-03 19:47:45 50 kr