1 100 kr
Avslutas: 10 OKT 20:55
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  200 kr
Kaffekvarn
nr. 450013

Kaffekvarn, 1800-tal, gjutjärn, plåt och trä, H=146

Kondition: Bruks och åldersslitage, delar saknas

Budhistorik (24 bud)
48642 2019-10-10 20:52:19 1 100 kr
29897 2019-10-08 19:45:03 1 000 kr
48642 2019-10-10 20:52:11 1 000 kr
29897 2019-10-08 19:45:03 950 kr
48642 2019-10-10 20:52:06 900 kr
29897 2019-10-08 19:45:03 850 kr
39876 2019-10-09 19:12:36 800 kr
29897 2019-10-04 20:14:52 750 kr
39897 2019-10-05 16:19:29 700 kr
29897 2019-10-04 20:14:52 650 kr
20711 2019-10-04 20:27:29 600 kr
29897 2019-10-04 20:14:52 550 kr
47605 2019-10-03 21:07:13 500 kr
47605 2019-10-03 21:07:13 400 kr
29897 2019-10-04 20:14:44 350 kr
47605 2019-10-03 21:07:13 300 kr
14167 2019-10-04 01:51:46 250 kr
47605 2019-10-03 21:07:13 200 kr
29897 2019-10-03 21:13:34 175 kr
47605 2019-10-03 21:07:13 150 kr
39876 2019-10-03 21:00:47 125 kr
47605 2019-10-03 21:06:50 100 kr
39876 2019-10-03 21:00:47 75 kr
47605 2019-10-03 20:59:18 50 kr