850 kr
Avslutas: 25 OKT 19:37
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Arvid Ahlberg
nr. 452421

Arvid Ahlberg, olja på duk, 31 x 39

Kondition: Duklagning

44465 2019-10-25 19:25:48 850 kr
357 2019-10-25 18:43:27 800 kr
44465 2019-10-22 14:31:36 750 kr
357 2019-10-22 13:01:24 700 kr
44465 2019-10-22 14:31:27 650 kr
357 2019-10-22 13:01:24 600 kr
44465 2019-10-22 00:54:20 550 kr
37127 2019-10-20 23:42:47 500 kr
37127 2019-10-20 23:42:47 450 kr
44465 2019-10-22 00:52:36 400 kr
37127 2019-10-20 23:42:47 300 kr
44465 2019-10-22 00:52:14 250 kr
37127 2019-10-20 23:42:47 100 kr
49018 2019-10-20 23:13:13 75 kr
23689 2019-10-19 06:44:37 50 kr